Aktualności
Nasz Bałtyk w aukcjach na rzecz 24 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
- Post 28 grudzień 2015
- Odsłony: 1921
W tym szczególnym roku wystawiamy w aukcjach WOŚP na allegro „morską” akwarelę oraz trzy albumy.
Akwarela nosi tytuł „W rybackiej stoczni” i przedstawia czyszczenie części podwodnej jednostki „JASTRZĄB D” w stoczni rybackiej we Władysławowie.
Albumy to trzy sygnowane i zapoatrzone w dedykacje egzemplarze wydanej w czerwcu 2015 przez gdyńskie wydawnictwo „Region” książki „Gdynia Sails 2014 – z pokładu Pilota”.
Autorem wszystkich pozycji jest Antoni Dubowicz.
Zapraszamy nie tylko do wzięcia udziału w licytacjach, ale i do okazania wielkiej hojności w tym wyjątkowo trudnym dla WOŚP finale!
Pokażmy, na co nas stać!
http://aukcje.wosp.org.pl/autorska-akwarela-w-rybackiej-stoczni-i2603179
http://aukcje.wosp.org.pl/album-gdynia-sails-2014-z-pokladu-pilota-i2603233
http://aukcje.wosp.org.pl/album-gdynia-sails-2014-z-pokladu-pilota-i2603281
http://aukcje.wosp.org.pl/album-gdynia-sails-2014-z-pokladu-pilota-i2603287
© Antoni Dubowicz 2015