20kwiecień2024     ISSN 2392-1684

Aktualności

Nasz Bałtyk w aukcjach na rzecz 24 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

DSC 0609 wosp

W tym szczególnym roku wystawiamy w aukcjach WOŚP na allegro „morską” akwarelę oraz trzy albumy.

Akwarela nosi tytuł „W rybackiej stoczni” i przedstawia czyszczenie części podwodnej jednostki „JASTRZĄB D” w stoczni rybackiej we Władysławowie.

Albumy to trzy sygnowane i zapoatrzone w dedykacje egzemplarze wydanej w czerwcu 2015 przez gdyńskie wydawnictwo „Region” książki „Gdynia Sails 2014 – z pokładu Pilota”.

Autorem wszystkich pozycji jest Antoni Dubowicz.

Zapraszamy nie tylko do wzięcia udziału w licytacjach, ale i do okazania wielkiej hojności w tym wyjątkowo trudnym dla WOŚP finale!

Pokażmy, na co nas stać!

http://aukcje.wosp.org.pl/autorska-akwarela-w-rybackiej-stoczni-i2603179

http://aukcje.wosp.org.pl/album-gdynia-sails-2014-z-pokladu-pilota-i2603233

http://aukcje.wosp.org.pl/album-gdynia-sails-2014-z-pokladu-pilota-i2603281

http://aukcje.wosp.org.pl/album-gdynia-sails-2014-z-pokladu-pilota-i2603287

© Antoni Dubowicz 2015

Udostępnij na:

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież