16październik2021     ISSN 2392-1684

Aktualności

Gdynia - "ASTOR" zacumuje przy Nabrzeżu Pomorskim

Wycieczkowiec ASTOR w PORCIE GDYNIA Nasz Baltyk

14 sierpnia br. wyjątkowo przy Nabrzeżu Pomorskim, na Skwerze Kościuszki, w samym centrum Gdyni, zacumuje statek pasażerski ms ASTOR pływający pod banderą Wysp Bahama.

Statek o długości 176,5 m i szerokości 23,0 m został zbudowany w 1987 roku w niemieckiej stoczni w Kilonii. MS Astor przyjmuje na swój siedmiopiętrowy pokład około 600 pasażerów. Natomiast aż 300-osobowa załoga zapewnia podczas rejsów wszystkim pasażerom wysoki standard obsługi i komfortu. Powitanie statku uświetni występ orkiestry PSTRONG oraz pokaz tamburmajorek.

grafika ASTOR W GDYNI MAPA

Wizyta ms ASTOR przy Nabrzeżu Pomorskim na Skwerze Kościuszki będzie znakomitą okazją do odwiedzenia samego… Portu Gdynia, który zaprasza mieszkańców oraz turystów w godzinach 10:00 – 15:00 do swojego firmowego stoiska, umieszczonego przy statku, gdzie m.in. prezentowane będą różnego rodzaju atrakcje dla dzieci i nie tylko. Na pewno wielkie zainteresowanie wzbudzi zabawa… w budowę prawdziwego portu. Można będzie również skorzystać z foto-budki i zrobić sobie zdjęcie na tle statku ms Astor.

Zobacz NOCNE WYJŚCIE MS ASTOR Z PORTU GDYNIA

 Fot. Antoni Dubowicz | NB

Źródło: port.gdynia.pl

Udostępnij na:

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież