11grudzień2019     ISSN 2392-1684

Aktualności

Konkurs filmowy „Morze mnie kręci” wchodzi w decydujący etap

PILOT 5 Gdynia

Jeżeli interesujesz się produkcją filmową i kręci cie tematyka morska - zgłoś się. Aplikacje przyjmowane są do poniedziałku, 15 lipca 2019. Jeżeli interesujesz się produkcją filmową i kręci cie tematyka morska - zgłoś się. To ogromna szansa na zdobycie cennego, praktycznego doświadczenia oraz 10 000 zł na realizację swojego pomysłu.

Konkurs skierowany jest do miłośników filmu w wieku od 20 do 35 lat, osób studiujących lub już posiadających wykształcenie z obszaru filmu, sztuki, nauk humanistycznych, ale także amatorów z pasją. Zgłaszając się należy przedstawić swój pomysł na maksymalnie 3-minutowy film promocyjny lub reklamowy dotyczący sektora gospodarki morskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Gdyni. To duża szansa na zdobycie cennego doświadczenia, sprawdzenia swoich sił w realizacji filmowej, a nawet rozpoczęcia kariery w branży reklamowej.

Spośród nadesłanych prac, kapituła konkursu wyłoni pięć najlepszych. Ich autorzy będą mieli okazję zdobyć cenne doświadczenie podczas warsztatów prowadzonych przez znakomitych praktyków kina, m.in. Filipa Marczewskiego, reżysera i scenarzystę oraz Jana Majle, copywritera, autora kampanii reklamowych.

Plakat konkursu Morze mnie kreci Gdynia

Laureat konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 złotych na realizację filmu reklamowego lub promocyjnego pod okiem wyśmienitych ekspertów z Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Ponadto, zwycięska produkcja zostanie zaprezentowana podczas Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2019 oraz na stronach internetowych i w mediach społecznościowych organizatorów konkursu i partnerów Forum.

Konkurs filmowy „Morze mnie kręci” stanowi wydarzenie towarzyszące Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2019. W tegorocznej edycji imprezy, przewidzianej na 11 października, weźmie udział ok. 600 gości i ponad 30 prelegentów, wśród których znajdują się przedstawiciele wszystkich największych portów w Polsce czy zarządzający i właściciele przedsiębiorstw branży morskiej.

Regulamin konkursu „Morze mnie kręci” dostępny pod tym linkiem. (PDF)

Swoje zgłoszenia, wraz z wymaganymi przez regulamin załącznikami, należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 lipca 2019 r.. W tytule maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz tytułu pracy, natomiast w treści maila - danych kontaktowych (numer telefonu, adres e-mail).

Fot. PILOT 5 / Dominik Dzigman - naszbaltyk.com
Źródło: gdynia.pl

Udostępnij na:

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież