03kwiecień2020     ISSN 2392-1684

Aktualności

Ruszyła rekrutacja do Reprezentacji Szczecina 2020 na regatach The Tall Ships Races

Rekrutacja do TTSR 2020 SZCZECIN 1

Ruszyła rekrutacja do Reprezentacji Szczecina 2020 na regatach The Tall Ships Races. Dołącz do załogi i przeżyj prawdziwą morską przygodę! Poszukiwanych jest 138 osób, które stworzą zgrany zespół na pokładzie Pogorii i Daru Szczecina. Reprezentacja rozpocznie regaty w Lizbonie, następnie popłynie do Kadyksu i przez Setúbal do A Coruñy i Dunkierki.

 Szukamy osób, które:

  1. najpóźniej w dniu 01.06.2020 r. będą miały ukończony 15 rok życia (pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby w grupie wiekowej od 15 do 25 lat)
  2. mieszkają, pracują lub uczą się w Polsce (pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby mieszkające, uczące się, pracujące w Szczecinie)
  3. posiadają zdolności i umiejętności artystyczne, sportowe lub żeglarskie
  4. są odpowiedzialne i zaangażowane w pracę i podjęte działania
  5. są kreatywne i otwarte na ludzi i świat
  6. znają języki obce w stopniu komunikatywnym
  7. posiadają dobry stan zdrowia
  8. posiadają umiejętność pływania wpław
  9. chcą przeżyć niezapomnianą, żeglarską przygodę

Rekrutacja do TTSR 2020 SZCZECIN 2

Przed rozpoczęciem rejsu załoga przejdzie szkolenia przygotowawcze i otrzyma wyposażenie, m.in. ubiór z logiem The Tall Ships Races 2020. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, transport uczestników ze Szczecina do portu wymiany załóg i transport powrotny, ubezpieczenie podczas szkoleń i rejsu, a także opiekę nad osobami niepełnoletnimi zgodnie z przepisami dotyczącymi organizacji wypoczynku letniego dzieci i młodzieży.

Szczegółowe informacje odnośnie rekrutacji, podanie o przyjęcie do załogi, a także dalsze wskazówki dotyczące procedury naboru dostępne są na stronie internetowej centrumzeglarskie.pl Zgłoszenia potrwają do końca marca. Zapraszamy do udziału również osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem!

Informacja prasowa - Centrum Żeglarskie Szczecin

Udostępnij na:

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież