19listopad2018     ISSN 2392-1684

Aktualności

Szczecin zaprasza na I Regaty o Puchar Kapitana Borchardta

Regaty optimist aktualnosci

W sobotę, (08.09.2018) na Odrę wypłyną młodzi żeglarze, którzy będą rywalizować między sobą w klasie optimist. Przed nami I Regaty o Puchar Kapitana Borchardta. Wyścigi odbędą się centrum Szczecina.

Zapowiada się bardzo ciekawa sobota. Między Mostem Długim, a Trasą Zamkową będziemy mogli podziwiać zmagania młodych żeglarzy, którzy powalczą o Puchar Kapitana Borchardta.

Żaglowiec w ten weekend będzie świętował swoje stulecie, z tej okazji zorganizowane zostaną I Regaty o Puchar Kapitana Borchardta. Ścigające się jednostki będzie można oglądać ze szczecińskich bulwarów.

Regaty rozegrane zostaną w klasie Optimist A, B, C. Start jest bezpłatny! Organizatorem regat jest Centrum Żeglarskie oraz Fundacja im. Karola Olgierda Borchardta. Regaty są organizowane w formie zabawy i nie wliczają się do ogólnie prowadzonego rankingu zawodników.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) – do dnia 07.09.2018 r. do godz. 12.00 oraz w biurze regat (namiot) na Wyspie Grodzkiej w dniu 08.09.2018 r. w godzinach: 8.00-10.00.

Program regat 08.09.2018

• godz. 10.00 – uroczyste otwarcie regat
• godz. 10.15 – odprawa z sędziami (podanie komunikatu o godzinie rozpoczęcia I wyścigu dla grupy A, B, C)
• godz. 11.00 – sygnał do I wyścigu
• godz. 15.00 – zakończenie regat na jednostce Kapitan Borchardt

Na wszystkich młodych uczestników czekać będą okolicznościowe upominki. Zwycięzcy zaś otrzymają puchary i dyplomy.

Źródło: Informacja prasowa

Udostępnij na:

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież