27listopad2021     ISSN 2392-1684

Aktualności

Spotkanie Żon Marynarzy - 27 września 2014

plakat

W sobotę 27 września odbędzie się kolejne już Spotkanie Żon Marynarzy w restauracji Mesa w Sopocie przy samej plaży.
Kameralny klimat wspólnych rozmów i obecność specjalnych gości, z pewnością nadadzą wydarzeniu wymiar merytoryczny jak i przyjacielski. Ideą tego projektu jest łączyć społeczność żon marynarzy, rodzin marynarskich, ludzi morza.
Impreza przeznaczona jest oczywiście dla wszystkich kobiet marynarzy. Niepowtarzalny marynistyczny klimat zapewni odpowiednią atmosferę. Będzie można się poznać i wymienić doświadczeniami.

Tym razem w programie:

Mateusz Romowicz, radca prawny Podatki marynarskie: Ostatnie zmiany przepisów w kontekście praktyki organów podatkowych w Polsce.

Bogumiła Wojciechowska, psycholog kliniczny Jak sobie radzić z tęsknotą, smutkiem i złymi emocjami?

Lucyna Konkel psycholog, biznes coach "Chcieć to moc". O motywacji i realizowaniu celów w życiu i pracy.

Poza tym:

Spotkanie z Kariną Kończewską, autorką książki "Droga do Marynarza", pokaz mody marek Pudu&Amberways, loteria wizytówkowa oraz wiele innych atrakcji.

Zaczynamy o 18.00

Wstęp bezpłatny. Zamiast biletów będą do nabycia na miejscu kalendarze cegiełki dla Domu Hospicyjnego dla dzieci w Gdyni-Bursztynowa Przystań.

Zgłoszenia, czyli swoje dane i numer kontaktowy przesyłajcie na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Organizator: www.zonamarynarza.pl Miejsce spotkania: RESTAURACJA MESA ul. Hestii 3 SOPOT(przy samej plaży) Szczegółowe informacje na stronie organizatora.

Udostępnij na:

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież