27październik2021     ISSN 2392-1684

Aktualności

Piękna AIDA z trzecią wizytą w Gdyni

DSC 7564a AIDAbella

W tym sezonie najczęściej widzianym przy nabrzeżu Francuskim wycieczkowcem będzie AIDAbella – w planie jest bowiem aż 11 zawinięć do Gdyni!

Dzisiejsza wizyta jest już trzecią z kolei, po uprzednich wejściach w dniach 18 maja i 1 czerwca. Ponownie zobaczymy ją znów za dwa tygodnie, 26 czerwca, po czym jeszcze siedem razy – 10 i 24 lipca, 7 i 24 sierpnia, 7 i 21 września oraz dwa razy w październiku, piątego i dziewiętnastego. Ta ostatnia wizyta będzie również zakończeniem tegorocznego sezonu wycieczkowców.

Do tego czasu na pokładzie „pięknej” AIDY (AIDAbella) przyjedzie do nas co najmniej 17,5 tysiąca niemieckich turystów, którzy będą mieli okazję zwiedzić nie tylko Gdynię i Gdańsk, ale i Kaszuby czy też zamek krzyżacki w Malborku, będący stałym programem oferowanych na statku wycieczek.

Co wyniosą z tych podróży zależy w znacznej mierze od nich samych, ale też i od nas, bo przecież będą nas, jak to turyści, obserwować i oceniać.  

My zaś będziemy mieli jeszcze sporo okazji, by pomachać „pięknej” Aidzie na powitanie lub pożegnanie. Lub też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na jej tle.

Info i foto: © Antoni Dubowicz / NB 2018

Udostępnij na:

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież